top of page

COZYHOMES.LT PRIVATUMO POLITIKA

Šios privatumo politika įsigaliojo nuo 2021-04-07.
BENDROS NUOSTATOS
Šioje privatumo politikoje (toliau, – Dokumentas) yra pateikiama informacija internetinėje svetainėje www.cozyhomes.lt (toliau, – E-svetainė) naudojamą asmens duomenų tvarkymo praktiką ir sąlygas. Visa informacija yra pateikta išsamiai ir suprantamai, kadangi norime, jog jūs su šiuo dokumentu atidžiai susipažindintumėte ir nuspręstumėte ar sutinkate su tokiu asmens duomenų rinkimu ir naudojamu ar ne.
Šios E-svetainės asmens duomenų valdytojas yra GG Projects, IĮ (toliau – įmonė), įmonės kodas: 305636578, su kuriuo susisiekti galite telefonu +37069568211 arba el. paštu: info@cozyhomes.lt
Nesutikus su šiame Dokumente aprašytomis sąlygomis, deja, bet negalėsime jūsų aptarnauti bei jums padėti, kadangi šis Dokumentas yra sukurtas, pagal Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 reikalavimus (toliau – Reglamentas), kuris numato kliento ar E-svetainės lankytojo apsisprendimo teisę dėl asmens duomenų tvarkymo. Taip pat, jaunesni nei 18 metų, negali teikti mums jokių asmens duomenų šioje E-svetainėje. 
SLAPUKAI IR JŲ NAUDOJIMAS
Siekiant pagerinti jūsų naršymo mūsų tinklapyje kokybę, naudojami slapukai (angl. cookies).
Slapukai – informacijos elementai, saugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį mūsų tinklapio lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi istoriją, pritaikyti tinklapio turinį, užtikrinti sklandų tinklapio veikimą, taip pat gali leisti stebėti lankymosi tinklapyje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie tinklapio lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo tinklapį tobulinti, padaryti jį patogesniu naudojimui.
Jūs galite bet kada pakeisti nustatymus savo įrenginiuose ir ištrinti įrašytus slapukus. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite savo naršyklėje slapukus išjungti. Išsamesnės nepriklausomos informacijos apie slapukus galite rasti kitose interneto svetainėse, pvz., http://www.allaboutcookies.org, kur rasite informacijos apie tai kaip išjungti slapukus, pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, paskaitykite savo telefono naudojimo instrukciją.
Mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite čia: Slapukų politika
SUSISIEKITE
Prašymus, paklausimus  ar skundai dėl Jūsų asmens duomenų apsaugos galite pateikti el. paštu info@cozyhomes.lt Atsakymai į tokius prašymus pateikiami ne vėliau kaip per 30 darbo dienų. Mums nepavykus jums padėti, turite teisę kreiptis į Valstybinę Duomenų Apsaugos Inspekciją.

 

Living Room
Privatumo politika: Store Policies
bottom of page